Випускники_ДОШКІЛЬНА ОСВІТА_2012 рік вступу

Бакалавр: спеціальність - Дошкільна освіта, кваліфікація - вихователь дітей дошкільного віку.
Спеціаліст: спеціальність - Дошкільна освіта, кваліфікація - вихователь дітей дошкільного віку.
Магістр: спеціальність - Дошкільна освіта, професійна кваліфікація - викладач педагогіки і методики дошкільної освіти. Вихователь дітей дошкільного віку. Вчитель початкової школи.
Куратор групи: Бутенко Віта Григорівна.


Прізвище, ім’я,
по батькові
випускника



Роки

навчання  


Форма

навчання


Освітній рівень


Педагогічна кар’єра

та професійне зростання


Контактна інформація
 Ярута
(Коваленко)
Тетяна
Григорівна 
 2012-2018  Денна

Бакалавр

Магістр 

 

За спеціальністю не працює.

 +380500214680

 Вовк
Петро
Петрович

 2012-2018  Денна

Бакалавр

Спеціаліст 

За спеціальністю не працює.  +380990962964
Вовк
Іван
   Петрович
2012-2018   Денна

Бакалавр

Спеціаліст 

За спеціальністю

не працює. 

 
Арісланова
Марина
Володимирівна
 2012-2017 Денна  Бакалавр    
Басова
Аліна
Сергіївна
2012-2018 

 Денна

Заочна

Бакалавр

Магістр 

Ахтирський дошкільний
навчальний заклад
(ясла-садок) "Теремок" 
 

Безнедільна
Ельвіра
Сергіївна

 2012-2018   Денна

Бакалавр

Спеціаліст 

   
Булітко
Аліна
Вікторівна
 2012-2018   Денна

Бакалавр

Магістр

   

Велика
Тетяна
Володимирівна

2012-2018    Денна

Бакалавр

Спеціаліст 

   
Власенко
Тетяна
Миколаївна
 2012-2018   Денна

Бакалавр

Спеціаліст 

   
Головченко
Анастасія
Олександрівна
2012-2018    Денна

Бакалавр

Спеціаліст

Вихователь Сумського
НВК № 11
"Журавонька" м. Суми

(з 2017 р. -
по теперішній час).

 
Діденко
(Пархоменко)
Тетяна
Іванівна
 2012-2018   Денна

Бакалавр

Спеціаліст

Вихователь Сумського
НВК № 2
"Ясочка" м. Суми

(у 2018 р.). 

На цей час за
спеціальністю
не працює.
 

 
Закорко
Михайло
Георгійович
2012-2019    Денна,
заочна

Бакалавр

Магістр

   
Зіненко
Світлана
Петрівна
 2012-2018   Денна, заочна

Бакалавр

Магістр

   
Зінченко
Юлія
Сергіївна
 2012-2018  Денна 

Бакалавр

Магістр

   
Зозуля
(Фесенко)
Тетяна
Анатоліївна
2012-2018  

 Денна

Заочна

Бакалавр

Магістр

   
Кісіленко
Юлія
Сергіївна
2012-2018  

 Денна

Заочна

Бакалавр

Магістр

   
Кононенко
Ірина
Сергіївна
 2012-2018   Денна

Бакалавр

Магістр

   
Кривунь
(Чепур)
Катерина
Сергіївна
2012-2018    Денна

Бакалавр

Спеціаліст

   

Нештенко
Оксана
Вікторівна

2012-2018    Денна

Бакалавр

Магістр

Вихователь Сумського
дошкільного навчального
закладу (ясла-садок)
№1 "Ромашка" м. Суми

(з 2016 р. по 2018 р.).

Вихователь Сумського
дошкільного навчального
закладу (ясла-садок)
№38 "Яблунька" м. Суми

(з 2020 р. - по теперішній час). 

+38-066-470-03-92 
Самойлова
Каріна
Романівна
 2012-2017   Денна Бакалавр    
Фролова
Євгенія
Андріївна
2012-2018    Денна

Бакалавр

Магістр

   
Шуляк
Яна
Вікторівна 
2012-2018   Денна 

Бакалавр

Магістр

   

 

Кафедра дошкільної та початкової освіти Designed by atjoomla.com