Випускнику!

vipusknik 

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ

кафедри дошкільної і початкової освіти!

 

Ми дуже вдячні, що для отримання фахової освіти Ви обрали саме нашу кафедру. Для того, щоб мати змогу підтримувати контакти з Вами і після завершення навчання та надалі радіти Вашим успіхам і здобуткам, ми прагнемо актуалізувати контактну інформацію про наших випускників будь-якого року випуску, форми навчання чи спеціальності. Будемо раді отримувати Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., які розповідають про Вашу професійну діяльність та життя.

На цій сторінці випускники мають нагоду залишити свої відгуки про навчання на кафедрі дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, а роботодавці – інформацію про вакансії, пропозиції співпраці, відгуки про працевлаштованих випускників нашої кафедри.

Якщо у Вас виникають запитання, зауваження чи пропозиції стосовно окреслених напрямів роботи просимо надсилати їх на нашу електронну адресу кафедри: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Щиро дякуємо за Ваш час і до нових зустрічей!

Кафедра дошкільної та початкової освіти Designed by atjoomla.com