Участь студентів в Акції «Плакат "Марафон академічної доброчесності: STOP обману, фальсифікації, шахрайству, плагіату"» (2)

10 вересня 2010 року кафедра дошкільної і початкової освіти, на чолі із студентським самоврядуванням Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, взяла участь в Акції серед студентів «Плакат "Марафон академічної доброчесності: STOP обману, фальсифікації, шахрайству, плагіату"», яка проходить у межах Тижня академічної доброчесності у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка. Учасники Акції виступили за підтримання норм професійної етики та  академічної доброчесності у навчальній, викладацькій, науковій та творчій діяльності студентів та працівників Університету, дотримуючись принципів академічної доброчесності, визначених у Кодексі академічної доброчесності Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Виготовлення пасхальних прикрас з нагоди свята - Воскресіння Христового

Найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята – Воскресіння Христового! Нехай це світле свято розквітне в душі новими світлими мріями, добрими і славними прагненнями! Підготовка до Великодня – це не лише випічка смачних пасок та розпис яєць, це також створення елементів декору для прикрашання будинку, святкового столу. Ось і  студенти 0022 групи кафедри дошкільної і початкової освіти створювали в своїх будинках святкову атмосферу та виготовили пасхальні прикраси з різних матеріалів.

 

Оздоблення Великодних писанок студентами 0022 групи

Великодна писанка - один з найдавніших символів зародження і вічного оновлення життя, а також воскресіння Христа. Ще до появи Христа яйце вважалося прообразом Всесвіту. Воно символізувало відродження природи після зимової сплячки, життя і родючість. Кожна писанка може мати власний візерунок – то певні роздуми, вираження почуттів, творчості. Якщо у Вашому домі є красиві серветки, кольорові барвники, овочі з яскравим лушпинням і шкірками, можна зробити декілька видів оформлення пасхальних яєць та здивувати гостей і родичів. Існує багато технік розпису яєць: крашанки, крапанки, писанки, дряпанки, мальованки, декупаж. Вони всі різні, але кожна з них цікава. Ось і студенти 0022 групи кафедри дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології попрацювали в різних техніках розпису великодних писанок та набули нових знань, умінь та навичок.

 

Заняття на тему: «Елементи комбінаторики» в онлайн-режимі

15 квітня 2020 року к.пед.н., доцент  Васько Ольга Олександрівна провела зі студентами спеціальності 013 Початкова освіта 0012 групи дистанційне заняття з навчальної дисципліни "Математика" на тему «Елементи комбінаторики», з використанням сервісу ZOOM.

На занятті було розглянуто 6 питань теми:

  1. Комбінаторні задачі. Дерево можливостей. Загальні правила комбінаторики.
  2. Розміщення без повторення.
  3. Розміщення з повторенням.
  4. Перестановки без повторень.
  5. Перестановки з повторенням.
  6. Комбінації.

Заняття пройшло в діалоговому режимі. Студенти відповідали на запитання викладача під час викладу матеріалу, ставили запитання по ходу заняття. Обговорили, роботу над завданнями з теми, що розміщена в дистанційному курсі на платформі Moodl університету; спланували діяльність на наступний тиждень.

Презентація студентами виробів з кольорового паперу та картону

Результатом третього тижня перебування на карантині стали ось такі веселі фігурки тварин. Майбутні вчителі початкових класів - студенти  спеціальності 013 Початкова освіта кафедри дошкільної і початкової освіти (0022 група), під керівництвом к.пед.н., доцента Н.П. Данько, навчилися виготовляти вироби з кольорового картону та паперу і презентували їх для показу.

Кафедра дошкільної та початкової освіти Designed by atjoomla.com