День української писемності та мови_2020

9 листопада 2020 року відзначається державне свято – День української писемності та мови. Цього дня проводять тематичні конкурси та урочисті заходи, які мають на меті згуртувати українців навколо рідного слова. Тож і кафедра дошкільної і початкової освіти не залишилась осторонь і взяла участь у ряді заходів: 

  • традиційно до свята проводиться радіодиктант національної єдності, який проходить на Українському радіо, тому всі охочі викладачі  та студенти кафедри писали радіодиктант, де не стільки з'ясували, чи добре знають українську мову, як продемонстрували єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово;
  • студенти 0022 групи спеціальності 013 Початкова освіта підготували відео "День української писемності та мови";
  • студенти 0012 групи спеціальності 013 Початкова освіта також привітали зі святковим днем, створивши відео;
  • здобувачі інших груп кафедри дошкільної і початкової освіти виготовили святкові вітальні листівки.

Написання радіодиктанту в День української писемності та мови

9 листопада 2020 року, в День української писемності та мови, доцент кафедри дошкільної і початкової освіти ННІПП Павлущенко Наталія Миколаївна написала радіодиктант зі студентами 0012 групи спеціальності 013 Початкова освіта під час практичного заняття з навчальної дисципліни Сучасна українська мова з практикумом.

Зустріч здобувачів спеціальності 012 Дошкільна освіта із завідувачем Психологічної служби Університету В. Ратєєвою

 22 жовтня 2020 року для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта (0054 групи) завідувачем Псхологічної служби Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Ратєєвою Вікторією Олександрівною проведено тематичну лекцію-диспут. Оскільки сучасні роботодавці розраховують на те, що фахівець матиме десятки різноманітних вмінь і навичок, то й темою для зустрічі, яка відбулась у форматі відеоконфереції на платформі Meet, було визначено "Soft Skills сучасного педагога та нові можливості в навчанні"

Майстер-клас "Використання паличок Кюїзенера та геобордів у роботі з дошкільниками"

Роботодавцем, випускницею спеціальності 012 Дошкільна освіта, вихователем Сумського НВК № 11 "Журавонька" Головченко Анастасією Олександрівною, проведено майстер-клас на тему: "Використання паличок Кюїзенера та геобордів у роботі з дошкільниками". Здобувачі набули практичного досвіду багатофункціональності роботи з лічильними паличками Кюїзенера та цікавою роботою з геобордами. 

 

Мастер-клас з розпису на тканині в техніці "Батік"

01 жовтня 2020 року, в межах Тижня Дошкілля, для здобувачів спеціальності 012 Дошкільна освіта організовано і проведено творчий майстер-клас з розпису на тканині в техніці "Батік". Познайомитись із фарбами для шовку і супутніми матеріалами, оволодіти технікою, для якої не потрібне художнє минуле та отримати масу задоволення студентам 0034 групи допомогла вихователь Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 "Ромашка" м. Суми - Горецька Ірина Володимирівна

Батік – це розпис, який набув популярності у сучасності. Це мистецтво, доторкнувшись до якого хоча б один раз, неможливо залишитися байдужим. Ця древня техніка, яка існує і по нині, дозволила студентам зануритись у світ гри кольорів та чітких контурів, почути шепіт шовку та створити власну неповторну композицію. 

Щиро вдячні Ірині Володимирівні за чудову майстерність у проведенні майстер-класу!

Кафедра дошкільної та початкової освіти Designed by atjoomla.com