Онлайн-ознайомлення студентів з технікою петриківського розпису

Протягом другого тижня карантину студенти 0022 групи кафедри дошкільної і початкової освіти продовжували самостійне навчання з дисципліни Образотворче мистецтво з методикою викладання. Майбутні вчителі початкових класів опановували народною технікою петриківського розпису. Студенти ознайомилися з серією відеоуроків із малювання в цій техніці, набули навичок зображення таких елементів малюнка, як: колосок, петушиння, волошки, ромашки, квітка-кучерявка за допомогою 4 основних мазків (гребінчик, зернятко, горішок, перехідний мазок). Результатом ознайомлення з новим навчальним матеріалом, виконання системи вправ є творчі роботи студентів у вигляді квіткових композицій.

Маски для захисту від коронавірусу шиють наші студенти

Протягом першого тижня карантину студенти 0022 групи спеціальності 013 Початкова освіта кафедри дошкільної і початкової освіти виконували навчальні завдання вдома. Так, у рамках вивчення навчального курсу "Трудове навчання з практикумом" майбутні вчителі початкових класів навчились шити захисні маски. Кожна студентка пошила маски не лише для себе, але й для родини.

Виробнича педагогічна практика в ЗДО студентів 0042 групи спеціальності 013 Початкова освіта

Згідно з навчальним планом та графіком навчального процесу підготовки бакалаврів спеціальності 013 Початкова освіта з додатковою спеціальністю 012 Дошкільна освіта на 2019-2020 н.р. проводилась виробнича педагогічна практика у період з 04.11.2019 р. по 01.12.2019 р. Цей вид практики проходили студенти 0042 групи у місті Суми.

Під час практики студенти реалізовували науково-методичні професійні знання та удосконалювали навички самостійної практичної діяльності, набули практичного  досвіду організації життєдіяльності дітей дошкільного віку.

Виробнича педагогічна практика студентів 0044 групи спеціальності 012 Дошкільна освіта

Професійні випробування студента педагогічного закладу вищої освіти є важливою ланкою професійної підготовки. Педагогічна практика в закладі дошкільної освіти є ключовим моментом для формування компетентностей майбутніх фахівців.

Так, здобувачі освітнього ступеня бакалавра спеціальності 012 Дошкільна освіта (0044 група) проходили виробничу педагогічну практику в закладах дошкільної освіти м. Суми та області, спрямовану на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь.

 

Захід до Шевченківських днів: "Думи мої, думи мої..."

5 березня 2020 року студенти 0012 групи Навчально-наукового інституту педагогіки і психології разом із к.пед.н., доцентом кафедри дошкільної і початкової освіти Данько Наталією Павлівною відвідали захід «Думи мої, думи мої...», який відбувся у Сумському обласному художньому музеї імені Никанора Онацького. До Шевченківських днів і 100-річчя заснування Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького організовано виставку «Тарас Шевченко та художники-ювіляри», на якій було презентовано близько 20 творів із Кобзаря, а також графіка митців ХХ століття. На базі виставки проведено круглий стіл, присвячений 180-річчю виходу першої збірки «Кобзаря». Майбутні вчителі початкових класів - Кузьменко Юлія, Науменко Оксана та Сітак Катерина, прийняли активну участь в роботі круглого столу. Студенти продекламували поезію Тараса Шевченка, а саме: уривки з поем "Гайдамаки" та "Княжна". Ксенія заспівала пісню "Віють вітри".

Кафедра дошкільної та початкової освіти Designed by atjoomla.com