Чому ми навчаємося із задоволенням на кафедрі дошкільної і початкової освіти?

ЧОМУ САМЕ КАФЕДРА ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ?

Студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта задоволені вибором своєї спеціальності і цьому є декілька пояснень.

По-перше, ставлення проферсько-викладацького колективу кафедри до студентів таке, як до справжніх колег. Викладачі завжди готові вислуховувати наші думки, дають нам влучні поради, з розумінням ставляться до ситуацій, які відбуваються в студентському житті. Всі викладачі сприймають нас як власних дітей, допомагають нам і підтримують нашу ініціативність.

По-друге, студенти не лише навчаються, а й живуть повноцінним життям. Майже кожен тиждень проводяться розважальні програми, за якими ми не лише можемо спостерігати, а й маємо змогу продемонструвати власні таланти, відволіктись від важких буднів. Звичайно тут кожен отримує насолоду: одні співають, інші танцюють чи декламують власні вірші. Багато хто зі студентів захоплюється спортом, грають у баскетбол, футбол, беруть участь у чемпіонатах, де часто займають призові місця. Тому студентське життя йде з максимальним використанням часу на користь нашого розвитку.

По-третє, викладачі дають нам такі знання, які допоможуть в подальшому продемонструвати високий професіоналізм. Майже кожен навчальний предмет спрямовано на вивчення провідних наукових позицій як педагогів-новаторів, так і сучасних дослідників.

Наші викладачі прикладають максимум зусиль, щоб ми були компетентними у власній педагогічній діяльності, залишалися в будь-яких ситуаціях справжніми людьми, закладають в нас ті позитивні якості, які допоможуть в подальшому працювати за фахом. Кожен із них своїм прикладом доводить нам, що ті знання, уміння і навички, які ми отримаємо зараз, стануть нам у нагоді в повсякденній діяльності.

Кафедрою традиційно проводяться науково-практичні конференції, до яких залучається максимальна кількість студентів. Саме тому студенти із задоволенням пишуть наукові роботи під керівництвом доцентів і викладачів кафедри. Крім того, студенти можуть брати активну участь у науково-дослідній роботі кафедри, розвязуючи наукові проблеми. На базі кафедри діють 2 наукові лабораторії, в рамках яких студенти відвідують наукові гуртки

Відомо, що професія педагога – одна з найскладніших, бо наше головне завдання в майбутньому – це не лише навчати дітей, а й зробити все можливе для того, щоб вони стали справжніми патріотами нашої держави.

Кафедра дошкільної і початкової освіти – справжня майстерня виховання майбутніх педагогів – розумних, всебічно розвинених, толерантних, творчих та гуманних людей. Навчатися на кафедрі дошкільної і початкової освіти доволі складно, але в той же час тут можна отримати найкращі знання, що дозволяє відчути себе не просто студентами, а повноцінними громадянами і майбутніми педагогами з великої літери.

Вдячні студенти кафедри дошкільної і початкової освіти

 

Кафедра дошкільної та початкової освіти Designed by atjoomla.com