Відбулась IV Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів, магістрантів та молодих науковців "Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи"

28 квітня 2021 року відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів, магістрантів та молодих науковців "Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи" присвячена 20-й річниці Навчально-наукового інституту педагогіки і психології та кафедри дошкільної і початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Зважаючи на карантинні обмеження, науковий захід відбувся у дистанційному форматі за допомогою платформи «Google Meet, до якого долучилися представники студентської спільноти з різних регіонів України: Суми, Кропивницький, Полтава, Київ, Умань. Загалом участь у конференції взяли 136 молодих науковців.

Вітальним словом захід розпочала директор Навчально-наукового інституту педагогіки і психології професор Світлана Миколаївна Кондратюк, яка акцентувала на актуальності й надзвичайній важливості тематики конференції та побажала плідної роботи, творчого натхнення, вдалої дискусії, якісного обміну думками та власними ідеями учасникам науково-практичної конференції.

Модератором конференції виступила завідувач кафедри дошкільної і початкової освіти к.пед.н., доцент Наталія Миколаївна Павлущенко.

Програма конференції

Резолюція

Детальніше...

До 35-річчя Чорнобильської катастрофи

23 квітня 2021 року студенти кафедри дошкільної і початкової освіти 0012, 0014, 0022 і 0024 груп взяли участь у заході присвяченому 35-річчю від дня Чорнобильської катастрофи.

Розпочала захід завідувач кафедрою дошкільної і початкової освіти кандидат педагогічних наук, доцент Н.М. Павлущенко привітавши всіх учасників і наголосивши на актуальності проблеми в умовах сьогодення. Сітак К. зворушила всіх, продекламувавши уривок вірша Анни Багрян «Малиновий дзвін». Студенти Гуйва О., Заяц В., Симоненко Є., Оберемко Є. закцентували увагу присутніх на екологічних наслідках Чорнобильської катастрофи. Не менш зворушливим було декламування І. Денисенко вірша Марії Яновської «Чорнобильська трагедія» на фоні кадрів Чорнобильської катастрофи. Присутніх зацікавили доповіді студентів Артеменко І., Бобоколо Д., Вертій Ю., Скрипченко Ю., Шевченко Д., Яременко Н., які підняли надзвичайно гостре питання впливу наслідків Чорнобильської катастрофи на здоров’я людини. Бойченко Д., Дяченко Н., Жовба Д., Заговайло О., Карацюба А., Кисільова В., Ковальова Є, Пишна Д., Погоріла А. висвітлили проблему ядерної безпеки в умовах сьогодення в різних країнах: Україна, Сполучені Штати Америки, Японія. Кожна група підготувала стіннівки. Вдячні студентству за активну участь в підготовці та проведенні заходу.

Координатори заходу: куратори 0012 і 0022 груп Н.П. Данько і О.О. Васько.

Оголошення!

Шановні студенти, магістранти та молоді науковці!
Запрошуємо Вас взяти участь
у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції
«Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи»
,
яка відбудеться 28 квітня 2021 року 
на базі Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Програма конференції передбачає: пленарне засідання та роботу секцій. Форма участі – змішана.

Реєстрація учасників онлайн-конференції – 28 квітня 2021 року на платформі Google Meet (посилання на зустріч https://meet.google.com/wod-eowk-dbr) з 9.40 до 10.00.

Початок Пленарного засідання о 10.00.

Інформаційний лист конференції

Святкування Всесвітнього дня Землі

22 квітня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.

У День Землі в різних країнах, за традицією, лунає Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль до захисту миру на планеті та збереження краси та багатства нашого спільного дому. Цей Дзвін є символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства і солідарності народів та заклик до дії в ім’я збереження миру і життя на Землі, збереження людства та культури.

Кафедра дошкільної і початкової освіти також не залишилась осторонь і взяла участь у виготовленні стіннівок до Всесвітнього дня землі та підготовці відео-флешмобу.

Звітня конференція за результатами проходження виробничої педагогічної практики в початковій школі

31 березня 2021 року відбулась звітня конференція за результатами проходження виробничої педагогічної практики в початковій школі студентів спеціальності 013 Початкова освіта 0042 групи. Перші кроки в професії! Живе спілкування з дітьми, радість відкриттів, мандрівки та досліди - калейдоскоп емоцій, вражень, спогадів...

Кафедра дошкільної та початкової освіти Designed by atjoomla.com