Результати проходження виробничої педагогічної практики в ЗЗСС (початкові класи)_0062

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта у період з 14 вересня по 18 жовтня проходили Виробничу педагогічну практику в закладах загальної середньої освіти (початкові класи).

Під час підсумкової онлайн-конференції магістранти виступили з повідомленнями про особливості проходження практики, специфіку роботи в умовах Нової української школи. Здобувачами підготувлено презентацію, в якій відображено результати педагогічної практики. Під час конференції виступила доцент кафедри Васько О.О., яка детально прокоментувала якість виконання завдань практики, виконані студентами в повному обсязі, грунтовно пояснила специфіку роботи вчителя початкових класів в умовах дистанційної освіти.

Організація занять у Центрі творчого розвитку "Зернятко" під час карантину

Організація освітнього процесу в Центрі творчого розвитку "Зернятко" здійснюється систематично. Безперервним процесом йде підготовка дітей дошкільного віку до школи, удосконалення знань учнів молодших класів. В умовах карантину всі заняття проводяться індивідуально з кожною дитиною з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.

Результати проходження асистентської педагогічної практики у ЗВО здобувачів спеціальності 013 Початкова освіта (група 0062)

Протягом проходження асистентської педагогічної практики у ЗВО магістранти чітко виконували поставлені завдання, проводили лекційні і практичні заняття в формі Zoom конференцій зі студентами 1-го курсу денної форми навчання, здійснювали аналіз ОПП Початкова освіта спеціальності 013 Початкова освіта ОР Магістр.

Після закінчення асистентської практики, 11.11.2020 р., було проведено підсумкову конференцію, на якій розглядалися питання змісту, методики організації педагогічної діяльності магістрантів в дистанційному режимі та на платформі Moodl. На звітній онлайн-конференції виступили з презентаціями Лісова Д.С., Кравченко О.О., Ященко В.В. Магістранти продемонстрували належний рівень знань та сформованих умінь і навичок професійної діяльності.

Результати проходження Виробничої педагогічної практики в початковій школі_0062 група

З 14 вересня по 18 жовня 2020 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта (0062 група) проходили Виробничу педагогічну практику в початковій школі.

Протягом проходження практики магістранти проводили цікаві уроки з різних навчальних дисциплін для учнів початкових класів. Зокрема, прекрасні методичні матеріали та необхідна наочність були підготовлені з уроків образотворчого мистецтва. Так, пропонуємо до уваги відеозвіт про проведення уроків мистецького циклу, який підготувала Тимошенко Тетяна.

День української писемності та мови_2020

9 листопада 2020 року відзначається державне свято – День української писемності та мови. Цього дня проводять тематичні конкурси та урочисті заходи, які мають на меті згуртувати українців навколо рідного слова. Тож і кафедра дошкільної і початкової освіти не залишилась осторонь і взяла участь у ряді заходів:

• традиційно до свята проводиться радіодиктант національної єдності, який проходить на Українському радіо, тому всі охочі викладачі  та студенти кафедри писали радіодиктант, де не стільки з'ясували, чи добре знають українську мову, як продемонстрували єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово;
  • студенти 0022 групи спеціальності 013 Початкова освіта підготували відео "День української писемності та мови";
  • студенти 0012 групи спеціальності 013 Початкова освіта також привітали зі святковим днем, створивши відео;
  • здобувачі інших груп кафедри дошкільної і початкової освіти виготовили святкові вітальні листівки.