Конференції

interenet konf

Неодмінною умовою діяльності кафедри є організація та проведення науково-практичних конференцій та науково-практичних семінарів. Так, із 2007 року на базі кафедри проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція «Початкова школа: реалії, проблеми, перспективи» для студентів, магістрантів та аспірантів. З 2011 року цей науковий захід набув статусу Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю.

У 2014 році організовано науковий захід з розширеною тематикою «Актуальні проблеми дошкільної та початкової освіти» та Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Питання педагогіки, психології та методики початкового навчання: наукова дискусія».

У 2015, 2018 роках проведено Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Еколого-валеологічне виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в сучасному освітньому просторі».

З 2014 року традиційно проводяться Всеукраїнські науково-практичні конференції для студентів, аспірантів та молодих науковців «Дошкільна освіта: від традицій до інновацій» та «Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи».

У 2017 році проведена Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Естетичні орієнтири дошкільної і початкової освіти: теорія та практика».

У 2017-2018 н.р. кафедрою дошкільної і початкової освіти були проведені 2 науково-практичних семінари для учителів початкових класів області «Технології у реалізації Концепції Нової української школи».

40002, м. Суми, вул.Роменська 81, корп 4. 5 поверх
Телефон
Кафедра дошкільної та початкової освіти Designed by atjoomla.com