Кафедра дошкільної і початкової освіти

Павлущенко Н.М.

Завідувач кафедри дошкільної і початкової освіти


Павлущенко
Наталія Миколаївна

 

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук, доцент

 

Мета діяльності кафедри полягає у забезпеченні фундаментальної теоретичної і практичної підготовки висококваліфікованих фахівців, які б оволоділи  компетентностями для виконання професійних завдань та обов’язків науково-дослідницького та інноваційного характеру в системі дошкільної та початкової освіти, зможуть критично оцінювати та застосовувати на практиці теоретичні постулати та інноваційні методи, будуть спроможними до самостійного професійно-особистісного зростання шляхом самовдосконалення.

Професорсько-викладацький склад кафедри формувався з урахуванням структури освітнього процесу та вимог підготовки фахівців. Нині на кафедрі працюють досвідчені фахівці в галузі дошкільної та початкової освіти, які мають практичний досвід роботи в різних ланках вітчизняної системи освіти, що дає їм змогу якісно організовувати підготовку студентів до педагогічної практики та до самостійної дослідницької діяльності.

Кадровий потенціал кафедри складає:

  • 1 доктор наук, професор;
  • 1 кандидат педагогічних наук, професор;
  • 7 кандидатів педагогічних наук, доцентів;
  • 1 кандидат біологічних наук, доцент;
  • 3 кандидати педагогічних наук, старших викладачі.

Кадрове забезпечення освітнього процесу щороку поліпшується. За 20 років існування кафедри викладачами було захищено 13 кандидатських дисертацій: Король О.В. (2002 р.), Кондратюк С.М., Рудь О.М. (2003 р.), Парфілова С.Л., Пушкар Л.В. (2010 р.), Павлущенко Н.М. (2011 р.), Васько О.О., Данько Н.П., Дядченко Г.В., Колишкіна А.П., Харькова Є.Д. (2013 р.), Білєр О.С. (2014 р.), Бутенко В.Г. (2019 р.).

За цей час змінився якісний склад колективу кафедри:

  • присвоєно вчене звання професора: Лобова О.В. (2013 р.), Кондратюк С.М. (2019 р.);
  • присвоєно вчене звання доцента: Король О.В. (2003 р.), Кондратюк С.М. (2005 р.), Парфілова С.Л. (2012 р.), Павлущенко Н.М. (2013 р.), Пушкар Л.В. (2014 р.), Васько О.О., Гаврило О.І., Данько Н.П., Харькова Є. Д. (2015 р.), Шаповалова О.В. (2018 р.); Колишкіна А.П. (2020 р.).

Контактна інформація:

Україна, 40002, м. Суми, вул. Роменська 87,

тел. (0542)-68-59-69 (Кафедра дошкільної і початкової освіти)

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
Кафедра дошкільної та початкової освіти Designed by atjoomla.com